Ochrona fizyczna

Istniejemy na rynku od ponad 60 lat. Ochrona fizyczna obiektów to jedna z najbardziej rozwijanych usług naszej firmy. Straż przemysłowa, monitoring to tylko niektóre elementy jakie mamy do zaoferowania naszym klientom. Świadczone usługi realizujemy o profesjonalny system zarządzania, nasi pracownicy posiadają odpowiednie pozwolenia.

Na czym polega realizowanie usług ochrony fizycznej?

Na chronionych obiektach, w porozumieniu z pracodawcą w określonych godzinach, na przewidzianych posterunkach są rozlokowani nasi pracownicy pełniący usługi ochrony. Ze wzg. na różnorodne aspekty ochrony realizujemy dodatkowe zadania typu: weryfikacji dokumentów magazynowych wwożonych/wywożonych towarów, kontrolę transportu kołowego itp..

Wszystkie zadania wykonywane są zgodnie z Regulaminem/Planem Ochrony Obiektu integralnego z umową oraz zgodnym z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia z 22.08.1997 r. wraz z późniejszymi zmianami.

Działalność prowadzimy na podstawie koncesji MSWiA Nr xxx. Nasza działalność jest ubezpieczona polisą kontraktowo-deliktową z firmą ubezpieczeniową.